Voorwaarts 1

Selectie 2016 2017

 

BerndBove

Bernd Bove, 23 jaar
Middenvelder, 5e seizoen

LarsBove

Lars Bove, 20 jaar
Verdediger, 3e seizoen

Diede ter Braak

Diede ter Braak, 22 jaar
Middenvelder, 2e seizoen

Timo ter Braak

Timo ter Braak, 22 jaar
Middenvelder, 4e seizoen

Bjorn Derks

Bjorn Derks, 21 jaar
Verdediger, 1e seizoen

Gert Dogger

Gert Dogger, 35 jaar
Aanvaller, 17e seizoen

Jordy Harms

Jordy Harms, 24 jaar
Aanvaller, 5e seizoen

Roy de Lange

Roy de Lange, 24 jaar
Aanvaller, 5e seizoen

Michel Lensen

Michel Lensen, 24 jaar
Middenvelder, 8e seizoen

Jordy Niks

Jordy Niks, 26 jaar
Middenvelder, 5e seizoen

Tom Meier

Tom Meier, 27 jaar
verdediger, 5e seizoen

Alwin Postma

Alwin Postma, 23 jaar
verdediger, 1e seizoen

Wout Roelofs

Wout Roelofs, 25 jaar
Middenvelder, 10e seizoen

Jordy Schoemaker

Jordy Schoemaker, 23 jaar
Verdediger, 2e seizoen

Rutger Slot

Rutger Slot, 31 jaar
Middenvelder, 16e seizoen

Alen Toprakcan

Alen Toprakcan, 24 jaar
Keeper, 6e seizoen

Dinand Stuifzandt

Dinand Stuifzandt, 27 jaar
Keeper, 12e seizoen

Bjorn Wessels

Bjorn Wessels, 24 jaar
Verdediger, 5e seizoen

Begeleiding

dickbeverdam

Dick Beverdam

Trainer

Ron Legebeke

Ron Legebeke

Ass. Trainer

Henk Koershuis

Henk Koershuis

Keeperstrainer

Gerrit Roelofs

Gerrit Roelofs

Team manager

Freek van Ditshuizen

Freek van Ditshuizen

Verzorging

Alberto Webbink

Alberto Webbink

Verzorging

 

 

 

Sponsor:
Sempre Avanti
 

 

Trainingen:
dinsdag: 20:15- 21:30 uur
donderdag: 20:15 - 21:30 uur

 

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

29 augustus
Vroomshoopse Boys 1 - Voorwaarts 1  20:00(oef)
2 september (beker)
Deto 1 - Voorwaarts 1  14:45
Wilhelminasch 2 - Voorwaarts 2  16:30
Voorwaarts 3 - DOS '37 4  14:30
Voorwaarts 4 - PH 9  14:30
Tubantia  V1 - Voorwaarts Vr1  13:30

Junioren

2 september (beker)
Voorwaarts JO19-1 - Bergentheim JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 - ON JO17-2   12:30 
Voorwaarts MO15-1 - HHC MO15-2  10:30
Voorwaarts JO15-1  - KOSC JO15-2  10:30
-  
 9 september (beker)
SJO Wijthmen - Voorwaarts JO19-1  12:30
Excelsior JO17-2 - Voorwaarts JO17-1  11:05
Hulz Boys MO15-1 - Voorwaarts MO15-1  10:30
Juventa JO15-2 - Voorwaarts JO15-1  11:15
-   

Pupillen

2 september (beker)
vrij - Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts JO13-2
- SVV/Klhaar JO13-2  10:30 
Voorwaarts MO13-1 - de Zweef MO13-1 09:00
Voorwaarts JO11-1 - Vr.Boys JO11-3 09:00
Vr.Boys JO11-4 - Voorwaarts JO11-2 09:30 
Kloosterhaar JO9-1 - Voorwaarts JO9-1 09:30
Voorwaarts JO9-2 - Daarlerveen JO9-1 09:00 
Voorwaarts JO9-3  - vrij  
-  
9 september (beker)
Voorwaarts JO13-1 - DES JO13-1  09:00
Deto JO13-3 - Voorwaarts JO13-2  09:30
NEO MO13-1  - Voorwaarts MO13-1  10:45
DOS '37 JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  09:30
Voorwaarts JO11-2 - HHC JO11-8  09:00
Voorwaarts JO9-1 - Gramsbergen JO9-5  09:00
vrij - Voorwaarts JO9-2  
vrij - Voorwaarts JO9-3  
-  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd