Onderhoudsploeg is alweer volop aan het werk

Op 22 maart 2017.

onderhoudsploegVandaag heeft DSC onze leverancier van het kunstgras weer het jaarlijkse onderhoud en keuring van het veld gedaan, Wederom kreeg de onderhoudsploeg de complimenten over het bijhouden van het veld. De korrels en het borstellen geeft aan dat de ploeg goede dingen doet en hierdoor de levensduur van de grasmat zal verhogen.

Ook afgelopen zaterdag lag ondanks het slechte weer van vorige week ons hoofdveld er strak bij. Nog “even“ extra gerold om de jongens van de selectie de kans te geven om goed te kunnen presteren.

Een groot compliment is zeker op z'n plaatst.

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

2 september (beker)
Deto 1 - Voorwaarts 1  14:45
Wilhelminasch 2 - Voorwaarts 2  16:30
Voorwaarts 3 - DOS '37 4  14:30
Voorwaarts 4 - PH 9  14:30
Tubantia  V1 - Voorwaarts Vr1  13:30

Junioren

2 september (beker)
Voorwaarts JO19-1 - Bergentheim JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 - ON JO17-2   12:30 
Voorwaarts MO15-1 - HHC MO15-2  10:30
Voorwaarts JO15-1  - KOSC JO15-2  10:30
-  
 9 september (beker)
SJO Wijthmen - Voorwaarts JO19-1  12:30
Excelsior JO17-2 - Voorwaarts JO17-1  11:05
Hulz Boys MO15-1 - Voorwaarts MO15-1  10:30
Juventa JO15-2 - Voorwaarts JO15-1  11:15
-   

Pupillen

2 september (beker)
vrij - Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts JO13-2
- SVV/Klhaar JO13-2  10:30 
Voorwaarts MO13-1 - de Zweef MO13-1 09:00
Voorwaarts JO11-1 - Vr.Boys JO11-3 09:00
Vr.Boys JO11-4 - Voorwaarts JO11-2 09:30 
Kloosterhaar JO9-1 - Voorwaarts JO9-1 09:30
Voorwaarts JO9-2 - Daarlerveen JO9-1 09:00 
Voorwaarts JO9-3  - vrij  
-  
9 september (beker)
Voorwaarts JO13-1 - DES JO13-1  09:00
Deto JO13-3 - Voorwaarts JO13-2  09:30
NEO MO13-1  - Voorwaarts MO13-1  10:45
DOS '37 JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  09:30
Voorwaarts JO11-2 - HHC JO11-8  09:00
Voorwaarts JO9-1 - Gramsbergen JO9-5  09:00
vrij - Voorwaarts JO9-2  
vrij - Voorwaarts JO9-3  
-  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd