V.V.Voorwaarts Jo11-1 najaar kampioen

Op 27 november 2016.

Zaterdag 26 november was het dan eindelijk zover, de kampioenswedstrijd. De tegenstander was die dag Den Ham Jo11-1. Nummer 3 op de ranglijst en de enige ploeg die van de medekoploper heeft gewonnen. Het zou dus een moeilijke wedstrijd worden waarbij alleen winst genoeg was voor het kampioenschap.

De mist was nog maar net van het veld getrokken toen de spelers met de warming-up begonnen. Spandoeken werden opgehangen en langzaam kwamen de supporters binnen druppelen en om half 11 floot de scheidsrechter voor het begin van de wedstrijd. De eerste minuten waren voor Voorwaarts, ze begonnen gretig en creëerden een aantal kansen. Maar de keeper van Den Ham had een aantal goede reddingen. Daarna kwam Den Ham beter aan het voetballen en kregen een aantal kansen. Maar onze verdediging en keeper hielden keurig stand. Na een 10 minuten voetballen kwam dan toch de 1-0, Milan gaf de bal goed voor en Bram kon hem rustig binnen tikken. Kort daarna kwam Den Ham toch tot scoren. De spits schoot de bal goed hoog, Ian kon er net niet bij en zag de bal over hem heen in het net verdwijnen. Het was een spannend duel beide ploegen deden niet onder voor elkaar. Maar de 2-1 zou nog voor rust vallen, Milan onderschepte de bal goed en dribbelde richting het doel, het schot kwam via de keeper bij de tweede paal waar Niels de bal met zijn knie binnen kon tikken. De tweede helft ging het zelfde als de eerste, beide ploegen hadden kansen maar het was Voorwaarts wat de 3-1 maakten. Justin die schoot de bal goed in en de keeper kon er niet bij. Maar Den Ham zou niet opgeven en deden er alles aan om te scoren. Dat gebeurde ook, een hoekschop werd goed genomen. Bij de tweede paal stonden er van Den Ham een aantal vrij waarvan eentje de bal in het net kon schieten, 3-2. De laatste minuten deed Voorwaarts er alles aan om geen doelpunt meer tegen te krijgen en dat harde werken werd beloond. Want de scheids floot af en dat betekende dat Voorwaarts Jo11-1 kampioen is.

De beker werd uitgereikt aan de spelers en ze kregen allemaal ook nog een kampioenstrui en medaille van de supportersvereniging. Daarna snel met z’n allen op de huifkar om een rondrit te maken door Westerhaar. Met veel lawaai werd deze rit gemaakt. Eenmaal weer terug werd de kantine nog opgefleurd met confetti die werd afgeschoten. Nadat iedereen patat en wat drinken had gehad was deze prachtige dag goed afgesloten.

Het was niet alleen een hele mooi dag, het was een prachtige eerste seizoenshelft. Volgend jaar krijgen we een hele mooie uitdaging om het goede voetbal van het eerste seizoenshelft te laten zien in de eerste klasse.

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren


19 augustus
Voorwaarts Utr.1 - Voorwaarts V 1  
Voorwaarts 2 -  
Voorwaarts 3 -    
Voorwaarts 4 -    
Voorwaarts Utr. V - Voorwaarts Vr1  

Junioren

26 augustus
KOSC JO19-1 - Voorwaarts JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 -   
-  
Voorwaarts JO15-1  -  
Voorwaarts JO15-2 -  
- Voorwaarts JO19-1  
Voorwaarts JO17-1 -  
-  
Voorwaarts JO15-1 -  
Voorwaarts JO15-2 -   

Pupillen

augustus
- Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts MO13-1
-  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2 i
- Voorwaarts JO11-3  
Voorwaarts MO11-1 -  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  
  - Voorwaarts JO13-1  
- Voorwaarts MO13-1  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2  
Voorwaarts JO11-3 -  
- Voorwaarts MO11-1  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd