Samenstelling selectie seizoen 2016-2017

Op 24 juli 2016.

nieuws

De eerste en tweede selectie voor seizoen 2016-2017 ziet er als volgt uit:

Dinand Stuifzandt              Jordy Schoemaker  
Tom Meier   Robin Jasper  
Wout Roelofs   Roy de Lange  
Michel Lensen   Herman Drees  
Timo ter Braak   Bjorn Derks  
Diede ter Braak   Bram Visser  
Bernd Bove   Alen Toprakcan  
Lars Bove   Arjan Ekkel  
Rick Bove   Joel Wessels  
Jordy Harms   Danny de Jong  
Bjorn Wessels   Huub Schippers  
Rutger Slot   Alwin Postma  
Jordy Niks   Romen Heyink  
Aron Harzevoort   Michel Smit  
Mathijs Wind   Kay Bosch  
Gert Dogger   Tim Harms  
Israel Basmaci   Max Snippe  
Rene Klos      

De begeleiding van beide teams ziet er als volgt uit:

Trainer 1e  Dick Beverdam Trainer 2e   Martin van der Pol
Leider 1e Gerrit Roelofs Leider 2e John Schoemaker
      Sjonny Bakhuis
Ass. trainer 1e  Ron Legebeke    
Verzorger 1e Alberto Webbink       
Grensrechter 1e VACANT Grensrechter 2e VACANT

Fysiotherapie/verzorgen selectie: Freek van Ditshuizen

Keeperstrainer selectie: Henk Koershuis

Hersteltrainer selectie: Ron Legebeke

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

2 september (beker)
Deto 1 - Voorwaarts 1  14:45
Wilhelminasch 2 - Voorwaarts 2  16:30
Voorwaarts 3 - DOS '37 4  14:30
Voorwaarts 4 - PH 9  14:30
Tubantia  V1 - Voorwaarts Vr1  13:30

Junioren

2 september (beker)
Voorwaarts JO19-1 - Bergentheim JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 - ON JO17-2   12:30 
Voorwaarts MO15-1 - HHC MO15-2  10:30
Voorwaarts JO15-1  - KOSC JO15-2  10:30
-  
 9 september (beker)
SJO Wijthmen - Voorwaarts JO19-1  12:30
Excelsior JO17-2 - Voorwaarts JO17-1  11:05
Hulz Boys MO15-1 - Voorwaarts MO15-1  10:30
Juventa JO15-2 - Voorwaarts JO15-1  11:15
-   

Pupillen

2 september (beker)
vrij - Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts JO13-2
- SVV/Klhaar JO13-2  10:30 
Voorwaarts MO13-1 - de Zweef MO13-1 09:00
Voorwaarts JO11-1 - Vr.Boys JO11-3 09:00
Vr.Boys JO11-4 - Voorwaarts JO11-2 09:30 
Kloosterhaar JO9-1 - Voorwaarts JO9-1 09:30
Voorwaarts JO9-2 - Daarlerveen JO9-1 09:00 
Voorwaarts JO9-3  - vrij  
-  
9 september (beker)
Voorwaarts JO13-1 - DES JO13-1  09:00
Deto JO13-3 - Voorwaarts JO13-2  09:30
NEO MO13-1  - Voorwaarts MO13-1  10:45
DOS '37 JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  09:30
Voorwaarts JO11-2 - HHC JO11-8  09:00
Voorwaarts JO9-1 - Gramsbergen JO9-5  09:00
vrij - Voorwaarts JO9-2  
vrij - Voorwaarts JO9-3  
-  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd