Derde editie voetbaldag C- en D-jeugd wederom een succes!

Op 04 mei 2016.

Op dinsdag 3 mei was het alweer zo ver. Het derde voetbalkamp voor de C- en D-jeugd in deze vorm. Een mooie activiteit voor kinderen uit deze leeftijdscategorie. Hopelijk kan deze activiteit worden voortgezet de komende jaren!

Voor deze 'voetbaldag' moesten weer aardig wat vrijwilligers worden opgetrommeld. Gelukkig zijn er veel vrijwilligers die zich willen inzetten voor de jeugd van Voorwaarts, zo bleek ook deze dag. Mensen hebben speciaal één of twee dagen vrij genomen om te kunnen helpen, waarvoor ongelofelijk veel dank. De drie musketiers van de Leidijk (team RBL), oftewel Rick, Bernd en Lars Bove hielpen zelfs allemaal. Echte Voorwaartsmannen blijkt maar weer.

Om half 9 's morgens is er met een klein ploegje begonnen met het verzetten van de meubels in de kantine en het opzetten van de voetbalspellen op het veld. Willy en Ingeborg waren speciaal voor ons ook al vroeg uit de veren om de kantine los te doen, super! Nadat de spellen waren opgezet konden onze junioren van de C- en de pupillen van de D-jeugd zich melden en kon iets na half 1 worden begonnen met de voetbalspellen. Dit onderdeel werd aan elkaar gepraat door onze MC Bernd Bove. Het lijkt erop dat Bernd zijn roeping gemist heeft.

Twee geblesseerde selectiespelers Jan Lubbelinkhof en Jordy Schoemaker waren ook aanwezig als vrijwilligers. Wat jeukt het dan als je op het veld staat. Beide net een operatie achter de rug, maar het toch niet kunnen laten om even tegen een bal aan te trappen. Gelukkig zijn de blessures niet erger geworden…

Onze jeugdleden waren erg fanatiek bij de voetbalspellen. Tussendoor snel even wat drinken of een ijsje en daarna snel weer op het veld. Tegen 16.00 uur waren de spellen klaar en kon rond een uur of 17.00 de barbecue aangestoken worden. Later bleek dat er 's nachts veel meer van de barbecue werd gegeten dan overdag. De hele dag voetballen zal daar wel mee te maken hebben. Geen tijd om te eten…

De prijsuitreiking van de voetbalspellen, het ren-je-rot spel (soort quiz) en de spooktocht volgden na de barbecue. Er bleek behoorlijk wat (voetbal)kennis te zijn bij onze jeugdleden. Het zit wel goed met dat Westerhaarse nuchtere verstand. De vrij moeilijke raadsels werden vaak verassend goed beantwoord. En dat na zo'n enerverende spooktocht...

De gehele nacht zijn de jongens en meisjes opgebleven. Slechts een enkeling heeft even geslapen. De liters energiedrank en andere zoetigheden zullen daar vast de oorzaak van zijn. Want daar was zeker geen gebrek aan. Dozen vol werden de kantine binnen gesleept. De rest van Westerhaar zal het waarschijnlijk een paar dagen moeten doen zonder energiedrank en chips…

Rond een uur of 5.00/6.00 in de morgen begonnen we met opruimen waarna om 7.00 werd ontbeten en om 7.30 uur zo goed als iedereen naar huis is gegaan. Om 8.00 uur kon ook de begeleiding naar huis om de nodige slaap in te halen.

Namens het jeugdbestuur willen we alle vrijwilligers heel erg bedanken. We zijn enorm blij dat deze mensen zich zo willen inzetten voor onze club. Dit zijn de mensen met een hart voor Voorwaarts. Zonder hen konden we deze voetbaldag zeker niet organiseren. Alle mensen die geholpen hebben, enorm bedankt! En zeker de deelnemers niet te vergeten, bedankt voor het mooie verloop van deze dag. We hebben gemerkt dat de voetbaldag weer goed in de smaak is gevallen. Op naar volgend jaar dan maar weer! De foto's gemaakt door Rick Bove staan in het fotoalbum.

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren


19 augustus
Voorwaarts Utr.1 - Voorwaarts V 1  
Voorwaarts 2 -  
Voorwaarts 3 -    
Voorwaarts 4 -    
Voorwaarts Utr. V - Voorwaarts Vr1  

Junioren

26 augustus
KOSC JO19-1 - Voorwaarts JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 -   
-  
Voorwaarts JO15-1  -  
Voorwaarts JO15-2 -  
- Voorwaarts JO19-1  
Voorwaarts JO17-1 -  
-  
Voorwaarts JO15-1 -  
Voorwaarts JO15-2 -   

Pupillen

augustus
- Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts MO13-1
-  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2 i
- Voorwaarts JO11-3  
Voorwaarts MO11-1 -  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  
  - Voorwaarts JO13-1  
- Voorwaarts MO13-1  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2  
Voorwaarts JO11-3 -  
- Voorwaarts MO11-1  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  

Eindstand Voorwaarts 1

  Team wd pt
1 Voorwaarts V 26 65
2 Oranje Nassau A 26 63
3 Bergentheim 26 51
4 Wilhelminaschool 26 47
5 DES 26 46
6 Blauw Wit '66 26 42
7 Juliana '32 26 36
8 Kloosterhaar 26 34
9 Mariënberg 26 34
10 Drienerlo 26 29
11 RKSV 26 26
12 SVVN 26 24
13 Rijssen Vooruit 26 16
14 Lemele 26 7

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd