Nieuwe voorjaarsindeling jeugd 2016

Op 14 januari 2016.

nieuwsDoor de vele nieuwe jeugdleden die zich het afgelopen half jaar hebben aangemeld, zijn wij in de gelukkige omstandigheid om na de winterstop meer pupillenteams in te schrijven voor de competitie.

Dit heeft wel tot gevolg dat er op enkele plekken wat geschoven moet worden met spelers. Er is in overleg met de trainers geprobeerd om de bestaande teams zoveel mogelijk intact te houden en er is waar mogelijk, geprobeerd om rekening te houden met vriendjes of vriendinnetjes die  graag bij elkaar in het team willen spelen.

Bij de junioren hebben we geconstateerd dat er meerdere teams met een (dreigend) tekort aan  spelers zijn door allerlei oorzaken, waardoor we in goed overleg met de trainers besloten hebben om de C2 uit de competitie te halen en de spelers/speelsters te herverdelen.

Alleen 2e jrs spelers gaan vervroegd over, zodat de spelers/speelsters maximaal een half jaar eerder dan normaal in een hoger team terecht komen.

Verder is bij de B2 Jan Lubbelinkhof door zijn zware blessure uitgevallen. Bertus Botter is bereid gevonden om de rest van het seizoen af te maken.

Druk op lees meer om de indeling te bekijken.

A1

- Extra speler uit B1     Yarnick Boertje

- Wekelijks in overleg met B1 extra speler(s) die nodig zijn.

B1

- Extra spelers uit B2    Rene Eggink

                                  Tom Kleine

                                  Youri Jansen

2 van deze 3 gaan na een ‘testperiode’ voor vast over naar de B1

B2

-Extra alle 2e jrs spelers uit C2 (Myron, Noa, Hans, Jordy,Roy

-Extra alle speelsters uit C2

Susan Winkels gaat naar Dames 1

C1

-Extra beide 1e jrs spelers           Melvin Hazelhorst

D1 en D2 

geen veranderingen

E1, E2 en E3 jongens

geen veranderingen

E1 M

geen verandering

E2 M

D. Grimbergen

D. Evers

I. Wolters

C. Mulder

A. Klos

I. Platje

M. Pfijffers

M. de Boer

E. Schepers

D. Hessink

F1 en F2

geen verandering

F3 G(emengd)

L. Leussink  (V)

I. Dogger (V)

D. Bakker (V)

D. Bosch (V)

L. Malki (V)

T. Schepers

B. Jurjens

BJ Letteboer

D. Bakker

F4

B. Godeke

F. Protsman

T. Happs

Q. Smit

S. Kivits

B. Huiskes

T. Oudejans

Jesse Mulder

M. Dogger

P. Mulder

Mini

M. Bakhuis

Jaden Mulder

D. Wendels

J. Lubbelinkhof

H. Malki

M. Schepers

B. Seubring (V)

Trainers:

A1   M.ter Braak

B1   E. Happs

B2  J. Lubbelinkhof / B.Botter

C1  J. Eggink

D1  J. Schoemaker

E1  B. Bove

E2  H. vd Poll  (tijdelijk)

E3  R. Korte

F1  T. ter Braak

F2  E. Nijboer

F3  vacant

F4  J. Protsman

Mini  vacant

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

20 mei
Voorwaarts 1 -  
SDC '12 2 - Voorwaarts 2 3 - 1
Voorwaarts 3 -    
Voorwaarts 4 -    
Voorwaarts Vr -    
23 Mei
Voorwaarts 2 - Excelsior '31 4 1 - 3
27 Mei
Excelsior '31 4 - Voorwaarts 2 14:30

Junioren

6 mei

Voorwaarts JO19-1 - DKB JO19-1   4-0
Voorwaarts JO17-1 - Gramsbergen JO17   7-1
-  
Voorwaarts JO15-1  - Heracles JO15-2   5-5
Voorwaarts JO15-2 - Juventa JO15-4   4-3
13 mei
Vr Boys JO19-2 - Voorwaarts JO19-1   1-5
Voorwaarts JO17-1 - Luctor JO17-2   4-2
-  
Voorwaarts JO15-1 - SVZW JO15-2   0-4
Voorwaarts JO15-2 - Den Ham JO15-3   2-7

Pupillen

6 mei
Hellendoorn JO13-2 - Voorwaarts JO13-1  7-1 
Voorwaarts MO13-1
- Sportlust MO13-1  2-0
NEO JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  6-1
SVZW JO11-5 - Voorwaarts JO11-2  11 mei
vrij - Voorwaarts JO11-3  
Voorwaarts MO11-1 - Kloosterhaar MO11-1  2-1
Dedemsvaart JO9-5 - Voorwaarts JO9-1  7-1 
JCLE JO9-4 - Voorwaarts JO9-2  9-0 
Voorwaarts JO9-3 - Juventa JO9-7G  12-2
 13 mei
MVV'69 JO13-1 - Voorwaarts JO13-1   2-0
USV MO13-1 - Voorwaarts MO13-1   6-0
Vr Boys JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  11-1
PH JO11-5 - Voorwaarts JO11-2   2-2
Voorwaarts JO11-3 - Deto JO11-7   3-6
Vr Boys MO11-1 - Voorwaarts MO11-1   1-3
HHC JO9-5 - Voorwaarts JO9-1   0-9
Balkbrug JO9-3 - Voorwaarts JO9-2   3-3
Voorwaarts JO9-3 - MVV '69 JO9-1   5-3

Agenda/evenementen

27 mei 2017

Familiedag

Eindstand Voorwaarts 1

  Team wd pt
1 Voorwaarts V 26 65
2 Oranje Nassau A 26 63
3 Bergentheim 26 51
4 Wilhelminaschool 26 47
5 DES 26 46
6 Blauw Wit '66 26 42
7 Juliana '32 26 36
8 Kloosterhaar 26 34
9 Mariënberg 26 34
10 Drienerlo 26 29
11 RKSV 26 26
12 SVVN 26 24
13 Rijssen Vooruit 26 16
14 Lemele 26 7

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd