Programma voorbereiding Voorwaarts 1

Op 31 juli 2015.

nieuwsAanstaande maandag 3 augustus begint de voorbereiding van Voorwaarts 1. De selectie zal door de nieuwe trainer Dick Beverdam klaar worden gestoomd om op 5 september aan de competitie te kunnen beginnen. De voorbereiding duurt dus ongeveer een maand en ziet er als volgt uit:

3 aug  ma training
4 aug  di training
5 aug  wo
6 aug  do training
7 aug  vr
8 aug  za voorwaarts - Rijssen Vooruit     14.30
9 aug 
10 aug  ma training
11 aug  di Voorwaarts - Hulz Boys        20:00
12 aug  wo
13 aug  do training
14 aug  vr
15 aug  za ASV'57 - Voorwaarts     14.30
16 aug 
17 aug  ma
18 aug  di ASC Dalfsen - Voorwaarts 20:00 (beker)
19 aug  wo
20 aug  do training 
21 aug  vr Bad Rothenfelde    trainingskamp
22 aug  za Bad Rothenfelde    trainingskamp
23 aug  zo Bad Rothenfelde    trainingskamp
24 aug  ma
25 aug  di Voorwaarts - SVV 20:00 (beker)
26 aug  wo
27 aug  do training
28 aug  vr
29 aug  za training
30 aug 
31 aug  ma
1 sept  di Voorwaarts - Bruchterveld 20:00 (beker)
2 sept  wo
3 sept  do training
4 sept  vr
5 sept  za competitiestart Voorwaarts -  Juliana'32

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

2 september (beker)
Deto 1 - Voorwaarts 1  14:45
Wilhelminasch 2 - Voorwaarts 2  16:30
Voorwaarts 3 - DOS '37 4  14:30
Voorwaarts 4 - PH 9  14:30
Tubantia  V1 - Voorwaarts Vr1  13:30

Junioren

2 september (beker)
Voorwaarts JO19-1 - Bergentheim JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 - ON JO17-2   12:30 
Voorwaarts MO15-1 - HHC MO15-2  10:30
Voorwaarts JO15-1  - KOSC JO15-2  10:30
-  
 9 september (beker)
SJO Wijthmen - Voorwaarts JO19-1  12:30
Excelsior JO17-2 - Voorwaarts JO17-1  11:05
Hulz Boys MO15-1 - Voorwaarts MO15-1  10:30
Juventa JO15-2 - Voorwaarts JO15-1  11:15
-   

Pupillen

2 september (beker)
vrij - Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts JO13-2
- SVV/Klhaar JO13-2  10:30 
Voorwaarts MO13-1 - de Zweef MO13-1 09:00
Voorwaarts JO11-1 - Vr.Boys JO11-3 09:00
Vr.Boys JO11-4 - Voorwaarts JO11-2 09:30 
Kloosterhaar JO9-1 - Voorwaarts JO9-1 09:30
Voorwaarts JO9-2 - Daarlerveen JO9-1 09:00 
Voorwaarts JO9-3  - vrij  
-  
9 september (beker)
Voorwaarts JO13-1 - DES JO13-1  09:00
Deto JO13-3 - Voorwaarts JO13-2  09:30
NEO MO13-1  - Voorwaarts MO13-1  10:45
DOS '37 JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  09:30
Voorwaarts JO11-2 - HHC JO11-8  09:00
Voorwaarts JO9-1 - Gramsbergen JO9-5  09:00
vrij - Voorwaarts JO9-2  
vrij - Voorwaarts JO9-3  
-  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd