Voorwaarts speelt gelijk in eerste oefenwedstrijd

Op 10 augustus 2014.

wedstrijdverslagNa 2 weken intensieve training stond afgelopen zaterdag de eerste oefenwedstrijd op het programma, uit bij Bruchterveld. Het werd uiteindelijk een behoorlijke puzzel voor trainer Loode omdat er veel spelers ontbraken of op het laatste moment moeste afzeggen. Daar waar de selectie 7 echte aanvallers heeft waren er maar 2 beschikbaar die beiden ook niet geheel fit waren. Zo ontbraken van de eerste selectie Mark Smelt, Jordy Harms, Israel Basmaci, Jordy Niks, Bram Visser, Tim Harms, Wout Roelofs en Alen Toprakcan. 

Door deze afwezigen was er een kans voor een aantal spelers van de 2e selectie om zich in de kijker te spelen. Door de vele afwezigen werd er rommelig en onwennig begonnen. Voor Voorwaarts waren er kansen voor Gert Dogger, Rutger Slot en Bernd Bove terwijl Bruchterveld ook een prima mogelijkheid kreeg. Echter tot de rust bleef het 0 - 0. Na de pauze scoorde Bruchterveld vrij snel de 1 - 0. Slechte communicatie in de verdediging en een niet goed uitkomende keeper was de aanleiding van het doelpunt. Voorwaarts was daarna even de weg kwijt en Bruchterveld kreeg een aantal mogelijkheden om de voorsprong te verdubbelen. Na een goede en snelle omschakeling wist Voorwaarts via een afstandschot van Bernd Bove de stand gelijk te trekken. Vanaf ruim 25

meter schoot hij de 1 - 1 niet geheel onhoudbaar binnen. Na ruim een uur voetballen werd de vermoedheid zichtbaar bij beide teams en er ontstond veel ruimte. Gert Dogger was een paar keer gevaarlijk en ook de ingevallen Tom Meier kreeg een goede kans. Brian Brunink die vanuit de 2e selectie zijn debuut maakte werkte hard en was ook een paar keer gevaarlijk dicht bij. De 1 - 2 kwam op het scorebord door een mooi doelpunt van wederom Bernd Bove die de bal goed onderschepte en knap in de verre hoek binnen schoot.

Toch kwam Bruchterveld in de 88e minuut langzij. De moe gestreden Rik Teunis die het verder prima deed werd op snelheid geklopt en de voorzet bereikte de geheel vrijstaande spits van Bruchterveld die ongehinderd de eindstand op 2 - 2 kon koppen.

Ondanks de vele afwezigen een leuke wedstrijd en zeker de moeite waard. Zo waren er spelers van de 2e selectie zoals Rik Teunis, Max Snippe en Bjorn Derks die lieten zien aan de deur te kloppen van de 1e selectie. Aanstaande dinsdag 12 augustus speelt Voorwaarts wederom een oefenwedstrijd uit tegen sv Dedemsvaart (3e klasse zondag) aanvang 20:00 uur.

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren


19 augustus
Voorwaarts Utr.1 - Voorwaarts V 1  
Voorwaarts 2 -  
Voorwaarts 3 -    
Voorwaarts 4 -    
Voorwaarts Utr. V - Voorwaarts Vr1  

Junioren

26 augustus
KOSC JO19-1 - Voorwaarts JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 -   
-  
Voorwaarts JO15-1  -  
Voorwaarts JO15-2 -  
- Voorwaarts JO19-1  
Voorwaarts JO17-1 -  
-  
Voorwaarts JO15-1 -  
Voorwaarts JO15-2 -   

Pupillen

augustus
- Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts MO13-1
-  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2 i
- Voorwaarts JO11-3  
Voorwaarts MO11-1 -  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  
  - Voorwaarts JO13-1  
- Voorwaarts MO13-1  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2  
Voorwaarts JO11-3 -  
- Voorwaarts MO11-1  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd