1e selectie sluit seizoen af en neemt afscheid van trainer Borkent

Op 08 juni 2014.

afscheidvoorwaartsOp zaterdag 7 juni had de eerste selectie de afsluitende feestdag georganiseerd door trainer Marcel Borkent. In Delden werd er eerst een drankje genuttigd waarna het gezelschap richtin bos ging. Daar waren een aantal oud hollandse spelen opgesteld en er werden teams gemaakt. Van zagen tot hameren en hoefijzers gooien, ja zelfs gooien met een houten moker van ruim een meter stond op het programma. Vooral het laatst genoemde spel was enorm in trek. Wout Roelofs wist de hamer zelfs in een aanliggend weiland te gooien waar een paard de moker nog maar net kon ontwijken.

's Avonds was de lokatie de achtertuin van Marcel Borkent. Hij had het vlees klaar staan en een tap geregeld. Alleen kwam er meer schuim uit dan bier. Zelfs de met spoed opgetrommelde hulpdiensten konden het niet oplossen.

Marcel nam het woord en reikte de prijzen uit. Topscoorder van seizoen werd Gert Dogger met 38 (uit 38 duels!) doelpunten, gevolgd door Israel Basmaci(19) en Robbin Jasper(12). De beste trainingsopkomst werd gewonnen door Bernd Bove 97,4 % gevolgd door Rutger Slot  96,1 %, Dinand Stuifzandt  93,4 % en Timo ter Braak   92,1 %. De

speler van het jaar is dit jaar gedeeld. Winnaars werden Rene Nijhof en Bernd Bove(6.4), gevolgd door Bjorn Wessels  (6.3), Gert Dogger(6.3), Israel Basmaci(6.3) en Lars Bove(6.2). Ook werd de begeleiding bedankt met ieders een ingelijste foto en een persoonlijke tekst.

Het onvermijdelijke afscheid kwam aan de orde. Na eerst als selectie afscheid te hebben genomen van Robbin Jasper, Coen Sickman en Mark Ekkel die allen een prachtige foto in ontvangst mochten nemen was het tijd voor het afscheid van Marcel Borkent. Een foto en een ingelijst gedicht was nog maar het begin. De TC overhandigde hem een leuk boek en een lijst met Borkent's uitspraken maar dat was nog niet alles. Het team heeft met z'n allen gewerkt aan een ABC voor Marcel. Dat werd hem in een mooie lijst aangeboden welke hij moest oplezen. Prachtige herinneringen en gelijkenissen waren daarop te lezen. Als laatste zin dankte het team hem voor de zeer prettige en leerzame tijd en gaven aan dat zijn aanstekelijkbe fanatisme en inzet het team veel heeft gebracht. Dat raakte Marcel dusdanig dat hij het niet helemaal droog hield. Hij gaf aan Voorwaarts voor altijd in zijn hart te houden en dankte iedereen voor een prachtige tijd.

Daarna kon Marinus Bakker eindelijk de bbq aansteken, iedereen maakte dankbaar begruik van zijn kwaliteit. Het bleef tot in de late uurtje gezellig en sloten hier mee het seizoen en het tijdperk Borkent af.

afscheidvoorwaarts

afscheidvoorwaarts

afscheidvoorwaarts

afscheidvoorwaarts

afscheidvoorwaarts

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren


19 augustus
Voorwaarts Utr.1 - Voorwaarts V 1  
Voorwaarts 2 -  
Voorwaarts 3 -    
Voorwaarts 4 -    
Voorwaarts Utr. V - Voorwaarts Vr1  

Junioren

26 augustus
KOSC JO19-1 - Voorwaarts JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 -   
-  
Voorwaarts JO15-1  -  
Voorwaarts JO15-2 -  
- Voorwaarts JO19-1  
Voorwaarts JO17-1 -  
-  
Voorwaarts JO15-1 -  
Voorwaarts JO15-2 -   

Pupillen

augustus
- Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts MO13-1
-  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2 i
- Voorwaarts JO11-3  
Voorwaarts MO11-1 -  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  
  - Voorwaarts JO13-1  
- Voorwaarts MO13-1  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2  
Voorwaarts JO11-3 -  
- Voorwaarts MO11-1  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd