Eric Deijk nieuwe trainer Voorwaarts 2

Op 08 juni 2014.

EricDeijkDe TC van Voorwaarts heeft een nieuwe trainer gevonden voor de 2e selectie. De uit Rijssen afkomstige Erc Deijk gaat het komende seizoen het 2e elftal trainen en begeleiden en volgt daarmee Jos Legebeke op. Eric is de afgelopen 5 jaar trainer geweest bij v.v. Den Ham 2. Daarvoor was hij speler bij Sportclub Rijssen en heeft hij daar ook elftallen getrains en was hij lid van de TC aldaar.

Voorwaarts 2, dat afgelopen seizoen kampioen werd in de 3e klasse, zal het komende seizoen uitkomen in de 2e reserve klasse.

Wij heten hem van harte welkom bij onze club en wensen hem veel succes bij Voorwaarts.

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

29 augustus
Vroomshoopse Boys 1 - Voorwaarts 1  20:00(oef)
2 september (beker)
Deto 1 - Voorwaarts 1  14:45
Wilhelminasch 2 - Voorwaarts 2  16:30
Voorwaarts 3 - DOS '37 4  14:30
Voorwaarts 4 - PH 9  14:30
Tubantia  V1 - Voorwaarts Vr1  13:30

Junioren

2 september (beker)
Voorwaarts JO19-1 - Bergentheim JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 - ON JO17-2   12:30 
Voorwaarts MO15-1 - HHC MO15-2  10:30
Voorwaarts JO15-1  - KOSC JO15-2  10:30
-  
 9 september (beker)
SJO Wijthmen - Voorwaarts JO19-1  12:30
Excelsior JO17-2 - Voorwaarts JO17-1  11:05
Hulz Boys MO15-1 - Voorwaarts MO15-1  10:30
Juventa JO15-2 - Voorwaarts JO15-1  11:15
-   

Pupillen

2 september (beker)
vrij - Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts JO13-2
- SVV/Klhaar JO13-2  10:30 
Voorwaarts MO13-1 - de Zweef MO13-1 09:00
Voorwaarts JO11-1 - Vr.Boys JO11-3 09:00
Vr.Boys JO11-4 - Voorwaarts JO11-2 09:30 
Kloosterhaar JO9-1 - Voorwaarts JO9-1 09:30
Voorwaarts JO9-2 - Daarlerveen JO9-1 09:00 
Voorwaarts JO9-3  - vrij  
-  
9 september (beker)
Voorwaarts JO13-1 - DES JO13-1  09:00
Deto JO13-3 - Voorwaarts JO13-2  09:30
NEO MO13-1  - Voorwaarts MO13-1  10:45
DOS '37 JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  09:30
Voorwaarts JO11-2 - HHC JO11-8  09:00
Voorwaarts JO9-1 - Gramsbergen JO9-5  09:00
vrij - Voorwaarts JO9-2  
vrij - Voorwaarts JO9-3  
-  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd