Voorwaarts 2 komt goed uit de winterslaap

Op 02 februari 2014.

wedstrijdverslagZaterdag 1 februari was het dan eindelijk zo ver, de hervatting van de competitie. Met de burenruzie tegen Deto 3 op het programma.
De uitwedstrijd werd met kunst en vliegwerk met 1-0 over de streep getrokken dus de mannen van de afwezige Jos Legebeke waren gewaarschuwd.

Ook captain Jamie Snippe die samen met Jos van een ski vakantie geniet was afwezig, Jos werd wederom vervangen door oud trainer Hans Schoemaker.

De wedstrijd begon op de manier waarop vooraf was afgesproken, vroeg druk zetten en de tegenstander de wil op leggen. Dit resulteerde ook in de eerste tegenslag, na goed doorjagen van Rik Teunis kwam hij ongelukkig in botsing met de doelman van Deto. Rik wou zelf graag door maar helaas was het einde wedstrijd. Het elftal werd

omgezet en Max Snippe werd op de verdedigende positie op het middenveld gezet.
Voor hem een ongewone positie die hij uiteindelijk met verve heeft ingevuld. De oranje hemden raakten niet in paniek, en hadden het beste van het spel.
In de 20e minuut kwam Jordy Niks door op rechts en zijn voorzet werd door Robbin Jasper met een schitterende omhaal gebombardeerd tot doelpunt. Voorwaarts bleef jagen en kansen creëren, een doelpunt werd terecht afgekeurd, maar de 2-0 hing in de lucht.
In de 35e minuut was het Max Snippe die een aantal Deto spelers op zij zette en de mee opgekomen Tom Meijer een niet te missen kans bood, 2-0. Het tweede kon met een comfortabele voorsprong de thee opzoeken.

Na rust het zelfde recept, Voorwaarts valt aan en Deto houdt tegen. Een corner werd verdiend en weer wist Jordy Niks, Robbin Jasper te bereiken die knap inkopte en de stand naar 3-0 tilde. Hierna leek Voorwaarts het wel welletjes te vinden, en Deto liet zien dat ook zij best wel kunnen voetballen.
In deze fase liet het kwartet achterin zien waarom Deto amper gevaarlijk voor de goal kon worden, onder leiding van Michel Smit, bleken Jordy Schoemaker, Danny de Jong en Bjorn Derks een plaag voor de Deto aanval. Toch was het Thom vd Woning die nog 1 keer gelanceerd werd en iedereen zijn hakken liet zien, zijn afronding was ook uitmuntend en dus was de 4-0 een feit.
Het slotakkoord was uiteindelijk voor Deto verdediger Jeroen Webbink die op sublieme wijze (een schot van circa 35 meter) de bal in de kruizing schoot. Doelman Alen Toprackan die amper had hoeven optreden, kon alleen maar klappen. 4-1 was ook de eindstand en een juiste weergave van het spelbeeld.
Saillant detail nummer 3 Dos'37 won van nummer 2 Hardenberg'85, waardoor het tweede nu een comfortabele voorsprong van 10 punten geniet op Dos' 37. Volgende week staat de volgende burenruzie op het programma, thuis tegen Dos.

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren


19 augustus
Voorwaarts Utr.1 - Voorwaarts V 1  
Voorwaarts 2 -  
Voorwaarts 3 -    
Voorwaarts 4 -    
Voorwaarts Utr. V - Voorwaarts Vr1  

Junioren

26 augustus
KOSC JO19-1 - Voorwaarts JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 -   
-  
Voorwaarts JO15-1  -  
Voorwaarts JO15-2 -  
- Voorwaarts JO19-1  
Voorwaarts JO17-1 -  
-  
Voorwaarts JO15-1 -  
Voorwaarts JO15-2 -   

Pupillen

augustus
- Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts MO13-1
-  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2 i
- Voorwaarts JO11-3  
Voorwaarts MO11-1 -  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  
  - Voorwaarts JO13-1  
- Voorwaarts MO13-1  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2  
Voorwaarts JO11-3 -  
- Voorwaarts MO11-1  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd