Uitslag 2e trekking verloting v.v. Voorwaarts

Op 01 december 2013.

verlotingkleinZaterdag 30 november was de 2e trekking van de verloting van Voorwaarts. Onder leiding van notaris Endeman kwamen de volgende winnaars uit de bus:

1ste Prijs Fiets twv € 1000.= is gevallen op lot nummer 2448 prijs winnaar is Aalderink Coating BV te Westerhaar

2de Prijs LCD tv is gevallen op lot nummer 1308 prijs winnaar is Nijhof Krabbebosweg 278 in Hengelo

3de Prijs Accuboormachine is gevallen op lot nummer 1035 Mini en Jan de Valduif 7 te Almelo

4de Prijs Kleding bon van is gevallen op lot nummer 0486 prijs winnaar is HM Post Rozenstraat 120 Westerhaar

5de Prijs Boodschappen bon is gevallen op lot nummer 0715 prijswinnaar is Jans Niks Veenstraat Westerhaar.

6de Prijs Waspas is gevallen op lot nummer 0014 prijs winnaar Lisette Nijhof de Reiger 12 te Vriezen veen

7de Prijs Dinner bon Vleggepark is gevallen op lot nummer 1099 prijs winnaar Harion vd Poll de Regge 19 Westerhaar

8ste Prijs Pizza Cadeau bon is gevallen op lot nummer 1528 prijswinnaar G Westenberg Collenstraatweg 3 Nijverdal

9de Prijs Slagersbon Kleine is gevallen op lot nummer 2243 prijs winnaar is Te Velde Dalwegwest 23 Westerhaar

10de Prijs Kappersbon is gevallen op lot nummer 2185 prijswinnaar is Aalderink Coating BV te Westerhaar.

Op zaterdag 7 december volgt de 3e en tevens laatste trekking.

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

2 september (beker)
Deto 1 - Voorwaarts 1  14:45
Wilhelminasch 2 - Voorwaarts 2  16:30
Voorwaarts 3 - DOS '37 4  14:30
Voorwaarts 4 - PH 9  14:30
Tubantia  V1 - Voorwaarts Vr1  13:30

Junioren

2 september (beker)
Voorwaarts JO19-1 - Bergentheim JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 - ON JO17-2   12:30 
Voorwaarts MO15-1 - HHC MO15-2  10:30
Voorwaarts JO15-1  - KOSC JO15-2  10:30
-  
 9 september (beker)
SJO Wijthmen - Voorwaarts JO19-1  12:30
Excelsior JO17-2 - Voorwaarts JO17-1  11:05
Hulz Boys MO15-1 - Voorwaarts MO15-1  10:30
Juventa JO15-2 - Voorwaarts JO15-1  11:15
-   

Pupillen

2 september (beker)
vrij - Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts JO13-2
- SVV/Klhaar JO13-2  10:30 
Voorwaarts MO13-1 - de Zweef MO13-1 09:00
Voorwaarts JO11-1 - Vr.Boys JO11-3 09:00
Vr.Boys JO11-4 - Voorwaarts JO11-2 09:30 
Kloosterhaar JO9-1 - Voorwaarts JO9-1 09:30
Voorwaarts JO9-2 - Daarlerveen JO9-1 09:00 
Voorwaarts JO9-3  - vrij  
-  
9 september (beker)
Voorwaarts JO13-1 - DES JO13-1  09:00
Deto JO13-3 - Voorwaarts JO13-2  09:30
NEO MO13-1  - Voorwaarts MO13-1  10:45
DOS '37 JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  09:30
Voorwaarts JO11-2 - HHC JO11-8  09:00
Voorwaarts JO9-1 - Gramsbergen JO9-5  09:00
vrij - Voorwaarts JO9-2  
vrij - Voorwaarts JO9-3  
-  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd