Uitslag eerste trekking van de loten

Op 24 november 2013.

verlotingkleinZaterdag 23 november was de eerste trekking van de verloting bij Voorwaarts. Er zullen uiteindelijk 3 trekkingen plaatsvinden. Om 18:00 uur werd de eerste trekking gedaan in het clubhuis van Voorwaarts onderleiding van Notaris Endeman. De volgende prijswinnaars kwamen uit de bus:

1ste Prijs LCD TV is gevallen op lot nummer 1501 Albert Botter heeft de prijs inmiddels in ontvangst genomen.

2de Prijs Laptop is gevallen op lot nummer 2304 prijs winnaar is Henk Koershuis de Regge 1  Westerhaar

3de Prijs Accuboormachine is gevallen op lot nummer 1476 prijs winnaar is Han de Lange de Markgraven 39 Westerhaar

4de Prijs Kleding bon van is gevallen op lot nummer 0319 prijs winnaar is WJ Benus Hammerweg 10 Vroomshoop.

5de Prijs Boodschappen bon is gevallen op lot nummer 0367 prijs winnaar is I Boertje Lamberts Garstweg 30 Westerhaar.

6de Prijs Diner bon is gevallen op lot nummer 2266 prijs winnaar is Jan Kikkert Borggrevestraat 43 Westerhaar.

7de Prijs Waspas is gevallen op lot nummer 0032 prijs winnaar is E Post-Ekkel Gerard ter Borghstraat 13 Ommen.

8ste Prijs Slager cadeau bon is gevallen op lot nummer 0465 prijs winnaar is G Abbink Kooistraat 12 Vriezenveen.

9de Prijs Pizza cadeau bon is gevallen op lot nummer 0821 prijs winnaar is Aron Harzevoort  Heidestraat 7 Westerhaar.

10de Prijs Kappersbon is gevallen op lot nummer 1515 prijs winnaar is M Mulder Valeriaan 15 Westerhaar.

De gewonnen prijzen zijn op zaterdag af te halen in het Clubhuis van Voorwaarts.

Volgende trekking zaterdag is op 30-11-2013 om 18:00 uur

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren

2 september (beker)
Deto 1 - Voorwaarts 1  14:45
Wilhelminasch 2 - Voorwaarts 2  16:30
Voorwaarts 3 - DOS '37 4  14:30
Voorwaarts 4 - PH 9  14:30
Tubantia  V1 - Voorwaarts Vr1  13:30

Junioren

2 september (beker)
Voorwaarts JO19-1 - Bergentheim JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 - ON JO17-2   12:30 
Voorwaarts MO15-1 - HHC MO15-2  10:30
Voorwaarts JO15-1  - KOSC JO15-2  10:30
-  
 9 september (beker)
SJO Wijthmen - Voorwaarts JO19-1  12:30
Excelsior JO17-2 - Voorwaarts JO17-1  11:05
Hulz Boys MO15-1 - Voorwaarts MO15-1  10:30
Juventa JO15-2 - Voorwaarts JO15-1  11:15
-   

Pupillen

2 september (beker)
vrij - Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts JO13-2
- SVV/Klhaar JO13-2  10:30 
Voorwaarts MO13-1 - de Zweef MO13-1 09:00
Voorwaarts JO11-1 - Vr.Boys JO11-3 09:00
Vr.Boys JO11-4 - Voorwaarts JO11-2 09:30 
Kloosterhaar JO9-1 - Voorwaarts JO9-1 09:30
Voorwaarts JO9-2 - Daarlerveen JO9-1 09:00 
Voorwaarts JO9-3  - vrij  
-  
9 september (beker)
Voorwaarts JO13-1 - DES JO13-1  09:00
Deto JO13-3 - Voorwaarts JO13-2  09:30
NEO MO13-1  - Voorwaarts MO13-1  10:45
DOS '37 JO11-1 - Voorwaarts JO11-1  09:30
Voorwaarts JO11-2 - HHC JO11-8  09:00
Voorwaarts JO9-1 - Gramsbergen JO9-5  09:00
vrij - Voorwaarts JO9-2  
vrij - Voorwaarts JO9-3  
-  

Ranglijst Voorwaarts 1 2e klasse H

  Team wd pt
1 SVI 0 0
2 IJVV 0 0
3 DZSV 0 0
4 Blauw Wit'66 0 0
5 ASC'62 0 0
6 Hulzense Boys 0 0
7 Enter Vooruit 0 0
8 Be Quick'28 0 0
9 Den Ham 0 0
10 DOS Kampen 0 0
11 WVF 0 0
12 Voorwaarts 0 0
13 De Esch 0 0
14 Sparta E. 0 0

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd