Voorwaarts wint met ruime cijfers bij Bergentheim

Op 27 oktober 2013.

wedstrijdverslagNa een beetje vreemde week voor de spelers van Voorwaarts , waarin de trainer aangaf het na dit seizoen te kiezen voor een andere club waarbij zowel de trainer als de spelers hebben aangegeven er ondanks het vroege besluit van de trainer er een goed seizoen van te willen maken en zo hoog mogelijk te willen eindigen moest het team uit aantreden tegen Bergentheim.

Zo als uit het verleden zijn de wedstrijden in Bergentheim nooit gemakkelijk te winnen, wel zijn het altijd leuke duels met 2 ploegen die er altijd een wedstrijd van willen maken.

Onder leiding van scheidsrechter Wessels werd er om half 3 afgefloten onder prima omstandigheden. Meteen van af de aftrap werd duidelijk wat de bedoelingen van Bergentheim waren. Fel in de duels en het beloofde

een mooie wedstrijd te worden. Echter al na 5 minunten werd en voorzet van Robbin Jasper van Voorwaarts onfortuinlijk door een verdediger in eigen doel gekopt en stond de 0-1 op het scorebord.

Bergentheim liet zich niet uit het veld slaan en begon een periode van veld overwicht. De doelman van Voorwaarts moest zeker 3 tot 4 doelrijpe kansen redden en hierdoor hield Voorwaarts de voorsprong vast. Tot aan de rust de 0-1 houden leek het devies voor Voorwaarts alhoewel ze in de laaste 10 minuten voor de rust wel beter in het spel kwamen. Met nog 1 minuut op de klok werd er bij aanval van Bergentheim niet goed verdedigd en kon ook de keeper niet meer redden zodat de rust stand 1-1 werd.

Na de rust zagen de toeschouwers een ander Voorwaarts. Waar ze in de eerste helft niet goed de duels konden winnen op het middenveld werden nu de meeste ballen verovert en konden ze vrij gemakkelijk de aanvallers in balbezit brengen en in de 60e minuut wist Gert Dogger, die in de krant ons fenomeen wordt genoemd, hieruit de 1-2 op het bord te zetten.

Vanaf de aftrap was de bedoeling van Voorwaarts duidelijk deze voorsprong wilden ze niet weer kwijt raken maar uitbouwen. Tot de 76e minuut kreeg Voorwaarts we wat kleine kansjes maar wisten het doel niet te treffen. De ghoed ingevallen Michel Lensen kwam een meter of 7 buiten het 16 meter gebeid in balbezit en wist de bal voor zich zelf vrij te maken en schoot onhoudbaar de 1-3 binnen. Bergentheim was nu wel van slag en 3 minuten later werd een van de spelers met rood naar de kant gestuurd voor natrapen en hierdoor ontstond er nog meer ruimte op het veld. Deze periode was duidelijk voor Voorwaarts want weer 2 minuten later was het wederom Gert Dogger die vanuit een lange uittrap van Joel de keeper wist te verschalken en de 1-4 aantekende.

Hiermee was de wedstrijd gespeeld en wist Gert Dogger ook nog de 1-5 te maken. Een belangrijke overwinning en welkome punten. Dit geeft een mooie glans aan de feestavond die gepland stond bij Voorwaarts waar over u ongetwijfeld nog over zult lezen op de site.

Opstelling Voorwaarts: Joel Wessels, Bjorn Wessels, Rene Nijhof, Bernd Bove, Wout Roelofs, Rutger Slot (Coen Sickman), Mark Smelt, Timo ter Braak, Gert Dogger, Israel Basmaci (Bram Visser) en Robbin Jasper (Michel Lensen).

Sponsoren

Wedstrijden

Senioren


19 augustus
Voorwaarts Utr.1 - Voorwaarts V 1  
Voorwaarts 2 -  
Voorwaarts 3 -    
Voorwaarts 4 -    
Voorwaarts Utr. V - Voorwaarts Vr1  

Junioren

26 augustus
KOSC JO19-1 - Voorwaarts JO19-1   14:30 
Voorwaarts JO17-1 -   
-  
Voorwaarts JO15-1  -  
Voorwaarts JO15-2 -  
- Voorwaarts JO19-1  
Voorwaarts JO17-1 -  
-  
Voorwaarts JO15-1 -  
Voorwaarts JO15-2 -   

Pupillen

augustus
- Voorwaarts JO13-1  
Voorwaarts MO13-1
-  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2 i
- Voorwaarts JO11-3  
Voorwaarts MO11-1 -  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  
  - Voorwaarts JO13-1  
- Voorwaarts MO13-1  
- Voorwaarts JO11-1  
- Voorwaarts JO11-2  
Voorwaarts JO11-3 -  
- Voorwaarts MO11-1  
- Voorwaarts JO9-1  
- Voorwaarts JO9-2  
Voorwaarts JO9-3 -  

Eindstand Voorwaarts 1

  Team wd pt
1 Voorwaarts V 26 65
2 Oranje Nassau A 26 63
3 Bergentheim 26 51
4 Wilhelminaschool 26 47
5 DES 26 46
6 Blauw Wit '66 26 42
7 Juliana '32 26 36
8 Kloosterhaar 26 34
9 Mariënberg 26 34
10 Drienerlo 26 29
11 RKSV 26 26
12 SVVN 26 24
13 Rijssen Vooruit 26 16
14 Lemele 26 7

Foto album

  • Klik hier voor de foto's van de kampioenswedstrijd